1

Blauw water
Een ontsnapte tbs-er gijzelt Lisa en haar dochter in hun eigen huis. Psychologische thriller. Genomineerd voor de NS Publieksprijs 2008.
2

Duma
Na een ongeluk waarin hij zijn arm verloor, begint Edgar Freemantle een nieuw leven op een eiland met een geheimzinnig verleden.
3

De aanklacht
Een chemiebdrijf heeft er alles voor over om de slachtoffers van gestort afval te lozen. Thriller.
4

De vergeten tombe
De levens van vier mensen in verschillende tijden in Frankrijk lijken met elkaar verbonden door tarotkaarten. Thriller.
5

Vaderwraak
De grens tussen goed en kwaad is dun. Winnaar van de Glazen Sleutel 2005 (beste Scandinavische misdaadboek).
6

Koud bloed
Na de dood van haar man opent Claire een dokterspraktijk in een rustig dorp. Een reeks tienermisdaden haalt alles overhoop.
7

De toorn van een waanzinnige God
Puc en zijn metgezellen ontdekken de ware aard van de duistere god van de Dasati. Derde en laatste deel van de saga van de duistere oorlog.
8

Op eigen gezag
Een advocate probeert haar man vrij te pleiten van het veroorzaken van een vliegramp. Thriller.
9

Het laatste offer
Op zoek naar haar verdwenen minnaar krijgt Birgit te maken met een geheim dat de wereld versteld zal doen staan.